W imieniu własnym, Pracowników oraz przede wszystkim Pacjentów Szpitala Miejskiego  w  Rabce-Zdroju pragnę serdecznie podziękować za dar od Państwa firmy.
Cieszymy się, iż dobro naszej lokalnej społeczności okazało się dla Państwa rzeczą na tyle istotną, że zdecydowaliście się przekazać środki finansowe na wsparcie naszego Szpitala.
W obecnej, trudnej sytuacji w jakiej znajduje się polska opieka zdrowotna szczególnie cenne są odruchy płynące z głębi serca, a dzięki finansowemu wsparciu możliwa będzie pomoc chorym i ratowanie ludzkiego życia.
Ze swojej strony mogę zapewnić, że ofiarowany w Państwa imieniu przez firmę Alfa-Med sprzęt medyczny zostanie wykorzystany dla Pacjentów w naszym Szpitalu.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, gdyż bez niej trudno byłoby sprostać postawionym zadaniom. Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłości również możemy liczyć na pomoc  i zrozumienie.

Prezes  Zarządu

Małgorzata Skwarek