okulistyczny

Oddział Okulistyczny

znajduje się w parterowym budynku od północnej strony Szpitala. Zespół medyczny oddziału tworzą najlepsi fachowcy posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie swych specjalizacji. Zespołem medycznym kieruje lek. med. Bożena Świątek. Cały personel to wspaniali ludzie (również w życiu prywatnym) budujący niepowtarzalnie przyjemną atmosferę.

Oddział za swój cel stawia sobie udzielanie świadczeń medycznych na najwyższym światowym poziomie, z uwzględnieniem najnowszych osiągów medycyny i technologii, by pacjent po przeprowadzonym zabiegu jak najszybciej mógł wrócić do pełni zdrowia (pełnej ostrości widzenia).

Oferta, jaką dysponujemy obejmuje niemal cały zakres szeroko pojętego leczenia chorób oczu. Wykonujemy m.in. kilka rodzajów operacji zaćmy, operacje jaskry, kriopexje twardówki, operację guzka spojówki, operacje skrzydlika, operację podwinięcia powiek, szycie rany spojówki, usunięcie gradówki, usunięcie ciała obcego, usunięcie szwów, nieoperacyjne leczenie zeza u dzieci.

Zapewniamy pacjentom także opiekę po udzielonym zabiegu, w ramach późniejszych konsultacji (kontroli).

Rejestracja telefoniczna na wizytę jest możliwa od poniedziałku do piątku godz. 9:00 do godz 17:00

okulistyczny2