Spotkanie wigilijne 2016

Spotkanie Wigilijne A.D. 2016. Zaproszeni Goście, Zarząd i przedstawiciele pracowników Szpitala przybyli by spotkać się przy wspólnym stole. Pięknie nakryty, przystrojony stroikami tworzył prawdziwą świąteczną atmosferę. Spotkanie rozpoczęło powitanie gości przez Prezes Szpitala Małgorzatę Skwarek. Następnie odczytane zostały przez panią Burmistrz życzenia przesłane przez kontrahentów i przyjaciół naszego Szpitala. Ksiądz kapelan wygłosił  Słowo Boże i pobłogosławił opłatki. Tradycji światecznej stało się zadość. Uczestnicy spotkania dzielili się opłatkami pełni życzeń z dobrego serca. Po życzeniach nadeszła pora na degustację tradycyjnych światecznych domowych potraw i wypieków. Spotkanie w świetlicy miało dalszy ciąg Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym gdzie pensjonariusze przygotowali swój program. Wspólne kolędowanie i okolicznościowe przemowy wszystkich wprawiły we wzruszenie. Na pamiątkę światecznego spotkania pensjonariusze przekazali gościom wykonane własnoręcznie stroiki.

Zapraszamy do Galerii gdzie prezentujemy relację foto.

stroik 2016 520