Remonty i inwestycje

W rabczańskim Szpitalu prowadzone są nadal prace remontowo-inwestycyjne. W związku z potrzebą zapewnienia naszym Pacjentom bezpieczeństwa. została wyremontowana szpitalna Portiernia. Wymieniono okna, odnowiono wnętrze oraz wyposażono pracowników w sprzęt dający możliwość monitoringu terenu placówki. Dozór prowadzony jest non-stop przez dyżurujących, dodatkowo obrazy z kamer są nagrywane.

portiernia

Aby spełnić wymogi prawne dotyczące zapewnienia prawidłowego transportu pacjentów, nad pomieszczeniami Izby Przyjęć powstało zadaszenie chroniące pacjentów transportowanych karetką.

zadaszenie

W celu polepszenia obsługi pacjentów w Poradni pulmonologicznej ekipa remontowa Szpitala wykonanała przebudowę pomieszczeń poradni. Nowy wygląd prezentują poniższe zdjęcia.

Por pul1

por pul2

Aktualnie trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe w Gabinecie Fizjoterapii. Po ich zakończeniu pokażemy na stronie efekty przeprowadzonego remontu obejmującego miedzy innymi wymianę okien.