Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej Prezes Szpitala Miejskiego w Rabce Zdroju sp. z o.o. składa najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za pomoc, którą każdego dnia niesiecie Potrzebującym. Codzienny trud, oddanie i cierpliwość w wymagającej poświęcenia pracy skutkują wyrazem wdzięczności w oczach Pacjenta.  Wasza fachowa opieka zapewnia Pacjentom naszego Szpitala bezpieczeństwo i jest ogromnym wsparciem w chorobie, w chwilach najcięższego bólu i cierpienia.

Życzymy Paniom Pielęgniarkom i Panom Pielęgniarzom sukcesów w pracy zawodowej, spełnienia wszystkich zamierzeń i satysfakcji z własnych dokonań. Niech każdy dzień mimo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy będzie przepełniony pogodą ducha i serdecznością. Wasza codzienna praca i rzetelne wypełnianie obowiązków zapisują się w sercu każdego Pacjenta. Dzisiejszy Dzień przypomina wszystkim jak trudny i odpowiedzialny zawód Państwo wykonujecie.

Prezes Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju pragnie szczególnie podziękować za wykonywanie tej niełatwej i wymagającej oddania pracy.

kwiatki