Szpital Miejski w Rabce-Zdroju sp. z o.o.

Dla Pani Ordynator Ireny Hanusiak-Makuły

Email Drukuj PDF

Podziękowanie dla Pani Ordynator Ireny Hanusiak oraz pielęgniarek pracujących na oddziale paliatywnym za ich cierpliwość okazane serce dla naszej Mamy i Teściowej [...]. Wyrazy szacunku  składaj ą córki i rodzina [...]

podz4

Dla Pani Ordynator Ireny Hanusiak-Makuły

Email Drukuj PDF

Składam serdeczne podziękowania na ręce Pani Dyrektor za wspaniałą opiekę nad chorą pacjentką [....] dla Pani Ordynator Ireny Hanusiak-Makuły. Pacjentka wiele razy przebywała w krakowskich szpitalach ale takiej opieki lekarzy i zespołu pielęgniarskiego nie miała nigdzie !!!

Pomimo trudności w Służbie Zdrowia jeste pełna uznania i szacunku dla całej kadry medycznej. Poprzez okazanie dobroci cierpliwości i serca stworzyliście Państwo ciepłą, rodzinną atmosferę, która pozwoliła  cioci zasnąć w ciszy i spokoju.

                                                    Dziękuję !

                            Z wyrazami szacunku i uznania 

                                                         [...]

 

podz3

Dla Pani Ordynator Ireny Hanusiak-Makuły

Email Drukuj PDF

Szanowna i Droga Pani Ordynator

Irena Hanusiak-Makuła

 Wyrazy szczerego uznania i podziękowania dla Pani Ordynator Oddziału Paliatywnego.

Za bezinteresowną opiekę pomoc oraz cierpliwość i czułość w ciężkim leczeniu swoich pacjentów, która to właśnie okazuje Pani doktor Irena w leczeniu swoich nieraz nawet niewdzięcznych pacjentów. NIech mi będzie wolno podziękować także Paniom Pielęgniarkom które wykonują tak niewdzięczną pracę dbając o chorych aby im pomóc w cierpieniu, przebierając ich , karmiąc i myjąc ciężko chorych. Odwiedzając mojego brata widzę jaki jest to zadbany i czysty oddział. Może być Pani Ordynator bardzo dumna że ma pani takich pracowników z którymi Pani współpracuje. Nie mogę zapomnieć także Pani psycholog, która dodaje chorym otuchy do życia. Widzimy to odwiedzając naszego brata [...] który jest w bardzo ciężkim stanie. Życzymy Pani Ordynator Irenie Hanusiak i wszystkim pracownikom samych dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Rabka 17.10.2008

podz1podz2

Dla całego personelu O/Wewnętrznego

Email Drukuj PDF

podz5podz6

 

Więcej…

Strona 6 z 6